טיפול זוגי לאחר בגידה

רוב האנשים חווים בעיות במערכות היחסים

קשר זוגי הינו דבר שמרבית האנשים חווים במהלך חייהם. קשרים זוגיים יכולים להיות מקור לאושר ולמוטיבציה, הם מובילים להקמת משפחה ויכולים להמשך עד סוף החיים. רוב האנשים מחפשים קשר זוגי אמיתי המונע מאהבה.

גם בקשרים ובמערכות היחסים הטובות והמאושרות ביותר יכולות להיות בעיות. בעיות וחילוקי דעות יש בכל קשר, אך מצבים מסויימים כמו למשל תופעת בן זוג משקר או ריבים על בסיס יומיומי, יכולים לבסוף להוביל לפרידה.

היום הרבה אנשים בוחרים לקחת את גורל הקשר הזוגי שלהם בידיים ובוחרים בטיפול זוגי על מנת לפתור את הבעיות שלהם ולחדש את הקשר. מקרה קיצוני למשל יכול להיות טיפול זוגי לאחרי בגידה.silhouette-2480321_640

היתרונות של טיפול זוגי

בעיות ומשברים יכולים להופיע בכל קשר זוגי, גם בקשר הקרוב ביותר. במקרה של משבר רציני אפשר לבחור לפרק את הקשר ולהפרד, אבל אם הקשר שלכם חשוב לכם ואתם רוצים להלחם עליו, זה הזמן לפנות לטיפול זוגי.

טיפול זוגי מתנהל בפגישות של הזוג עם יועץ זוגי, היועץ שומע את הגרסאות של שני בני הזוג ומביע דעה אובייקטיבית. באמצעות הכוונה נכונה של השיחה בידי היועץ ניתן לפתור כל בעיה. אנשים פונים לטיפול זוגי במקרים שונים, למשל טיפול זוגי לאחר בגידה, אנשים אשר בגדו או נבגדו ורוצים עדיין לשמור על הקשר ולפתור את הבעיות עם האהוב בוחרים בטיפול זוגי על מנת להגיע להבנה.

טיפול זוגי אחרי בגידה, ובכלל, יכול להיות הפתרון לכל בעיות הזוגיות שלכם, מבעיות קטנות בחיי היום יום ועד בעיות קשות יותר, בזמן ייעוץ זוגי אחרי בגידה ניתן לדבר על הכל וכך לפרוק את כל המתחים והמטענים בין בני הזוג. כך בעצם לפתוח דף חדש בזוגיות ולהתחיל דרך ללא מתחים.

אם אתם מחפשים יועץ זוגי עם ניסיון בתחום אשר יוכל לפתור את הבעיות שלכם, פנו אל דני קור!

דני קור הינו יועץ זוגי מקצועי אשר הוביל לפתרון בעיות זוגיות רבות, בעזרתו אולי גם אתם תוכלו לפתור את הבעיות בקשר שלכם. לפרטים על פתרון בעיות בזוגיות ויעוץ זוגי התקשרו עוד היום למספר 054-4616369!