בן זוג משקר, בת זוג משקרת

לא מעט זוגות מגיעים לייעוץ זוגי על מנת להתמודד עם המצב הבלתי אפשרי, שבו אחד מבני הזוג אינו דובר אמת. חשוב לזכור כי כולנו “מעגלים פינות” על בסיס יומיומי, מבלי בכלל להיות מודעים לכך. הדבר בא לידי ביטוי בשקרים קטנים, בהגזמות ובחוסר אמירת האמת. סוהי תופעה.. אך מה ניתן לעשות, במידה ובן או בת הזוג משקרים לנו על בסיס קבוע בנוגע לדברים משמעותיים יותר? כיצד ניתן להתמודד עם בן או בת זוג שעושים דברים מאחורי הגב שלנו, נפגשים או מתכתבים עם אנשים אחרים ומערערים את יסוד האמון והביטחון בקשר? במידה ואתם נמצאים במצב מסוג זה, מומלץ בחום לגשת למטפל זוגי, על מנת ללמוד כיצד להתמודד עם המצב בצורה היעילה ביותר וכיצד לתקשר עם הפרטנר שלכם בצורה הברורה והפתוחה ביותר. אנו בקליניקה של דני קור נשמח לספק לכם ייעוץ זוגי ברמה הגבוהה ביותר. דני קור עוסק בתחום הייעוץ הזוגי והגישור מזה שנים, במטרה לסייע לבני הזוג להתגבר על הקשיים שלהם ולמצוא מחדש את האהבה והאמון המצויה בקשר שלהם.

בן זוג משקר, בת זוג משקרת

בן זוג משקר, בת זוג משקרת – כיצד להתמודד עם המצב?

קודם כל, יש לזכור כי רוב האנשים חווים קשרים זוגיים מסוגים שונים במהלך החיים שלהם, בעוד שחלק מהקשרים נגמרים תוך תקופה קצרה יחסית, קשרים אחרים יכולים להימשך חיים שלמים. אך חשוב לזכור כי גם בקשרים ארוכים וגם בקשרים המאושרים ביותר, עלולים להתקיים קונפליקטים ובעיות שונות. למשל, במידה ואחד מבני הזוג משקר לצד השני, הדבר עלול לערער את הביטחון שלו בקשר ולפגוע קשות באמון שלו לבן או לבת הזוג. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על מצב קיצוני של בגידה, מאחר ומדובר על אחד הגורמים הנפוצים ביותר לפרידה. אך יש לזכור כי גם במקרים של בגידה ושקרים, ניתן עדיין להציל את הקשר, במידה ושני בני הזוג מוכנים להילחם עליו. באמצעות טיפול זוגי מקצועי ואיכותי, ניתן להתגבר על רוב הקשיים וללמוד כיצד לתקשר בצורה פתוחה, נוחה ונעימה יותר.

בן זוג משקר, בת זוג משקרת – מה עלול לגרום לכך?

כדאי לזכור כי ישנן לא מעט סיבות לשקרים בין בני הזוג, בין אם מדובר על חוסר ביטחון הגורם לאחד הצדדים להאמין שהצד השני לא יאהב אותו כפי שהוא, ובין אם מדובר על הרצון להרשים, פחד מתגובה כזו או אחרת של בן\בת הזוג, בכל מקרה, חשוב לזכור כי באמצעות יועץ זוגי מנוסה ומקצועי ניתן להגיע לשורש הבעיה ולהתחיל לפתור אותה בצורה המקצועית והיעילה ביותר. 

אנו בקליניקה של דני קור נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בתחום של ייעוץ זוגי וגישור בין בני הזוג. דני נחשב לאחד המטפלים המוכשרים והמנוסים ביותר, שיוכל לסייע לכם לפתור כל קונפליקט ולהתגבר על כל מכשול בקשר. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.