ייעוץ זוגי לפני גירושין

לא מעט זוגות בוחרים בסופו של דבר להתגרש, מאחר ולא פשוט להם לשמור על החוזק של הקשר לאורך השנים. לא פעם מדובר על קשיים בתקשורת הזוגית לצד לא מעט פערים, שנוצרו עם השנים. אך ההמלצה הכללית היא לפנות למטפל מקצועי ומוסמך, על מנת לנסות ייעוץ זוגי לפני גירושין, כצעד אחרון לפני קבלת ההחלטה הגורלית. בחלק מהמקרים, הייעוץ יוכל לסייע לכם לקבל את ההחלטה להתגרש בצורה בריאה ושלמה יותר, ואילו בפעמים אחרות, ניתן יהיה להציל את הקשר ולשפר את היחסים בין בני הזוג. אנו בקליניקה של דני קור נשמח לספק לכם ייעוץ זוגי ברמה הגבוהה ביותר, במטרה להעניק לכם את הכלים והמיומנויות הדרושים, על מנת להבין את המקום שבו אתם נמצאים ולהחליט ממקום מודע ומושכל כיצד להתקדם מכאן.

ייעוץ זוגי לפני גירושין – מדוע חשוב להקפיד על כך?

קודם כל, כדאי לזכור כי הסטטיסטיקה מדברת על כך שאחד מכל שלושה זוגות בארץ צפוי להתגרש. מדובר על אחוז גירושין גבוה במיוחד, ולא פעם מדובר על גירושין שניתן למנוע, באמצעות טיפול זוגי מתאים. בחלק מהמקרים, בני הזוג מחליטים להתגרש לאחר בגידה של אחד הצדדים ואילו בפעמים אחרות, מדובר על החלטה שהתקבלה לאחר שבני הזוג התרחקו זה מזה לאורך השנים. אך חשוב לדעת כי באמצעות טיפול מתאים ולימוד של מיומנויות וכלים מתאימים, ניתן לא פעם להציל את הקשר ולהעניק לבני הזוג הזדמנות נוספת. אך כמובן שהדרך היחידה להגיע לתוצאה המוצלחת ביותר, היא באמצעות פניה למטפל מוסמך ומקצועי, המתמחה בתחום של ייעוץ זוגי. רק מטפל איכותי ומנוסה יוכל לבחור את צורת הטיפול האידיאלית ביותר לבני הזוג, בהתאם לקשיים שהם מתמודדים עימם ולאופי האישי שלהם.

ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי לפני גירושין – כיצד זה מתבצע?

הייעוץ הזוגי אמור להיות מותאם לצרכים של בני הזוג, בהתאם לקשיים ולאתגרים העומדים בפניהם. הייעוץ ניתן לרוב כאשר שני בני הזוג נוכחים בחדר, במטרה לאפשר להם להתבטא וללמוד לתקשר ביניהם בצורה יעילה יותר. במהלך הטיפול בני הזוג אמורים להגדיר את מצב היחסים הנוכחי שלהם ולספר על הבעיות המאיימות על הקשר שלהם. תפקידו של המטפל הוא לעודד את בני הזוג להגיע לתובנות ומסקנות בנוגע לקשר שלהם ולאפשר להם להציע פתרונות שונים, על מנת לשפר את המצב. מעבר לשיחות המתנהלות במהלך הטיפול, ברוב הפעמים בני הזוג יידרשו לבצע שיעורי בית, הכוללים משימות שונות שיש לסיים עד המפגש הבא.

אנו בקליניקה של דני קור נשמח לספק לכם ייעוץ זוגי לפני גירושין ברמה הגבוהה ביותר. דני מתמחה בתחום מזה שנים והוא מחזיק בהכשרה הנדרשת, הוא מתאים את הטיפול לבני הזוג, לצרכים ולאופי הדינאמיקה ביניהם. מדובר על בעל מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, שמקפיד להתעדכן בתחום ולהשתמש בכלים המתקדמים ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.