ייעוץ זוגי לפני נישואין

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המתעניינים בתחום של ייעוץ זוגי לפני נישואין. זוגות רבים מבינים את החשיבות של ייעוץ זוגי, מאחר וזוהי הדרך הבריאה, היעילה והמומלצת ביותר לבנות קשר חזק ויציב. מעבר לכך, יש לזכור כי חתונה עלולה להיתפס כאירוע מלחיץ, המוסיף לא מעט מתח לקשר הזוגי. לכן רק הגיוני להיעזר יועץ זוגי מקצועי ומיומן, שיוכל לסייע לכם להתמודד עם המצב בצורה הנכונה והיעילה ביותר. אנו בקליניקה של דני קור נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לפתור כל משבר בזוגיות. דני הינו יועץ זוגי ומגשר, בעל ניסיון של כ11 שנים בתחום הייעוץ הזוגי ומכיר את התחום לעומק.

ייעוץ זוגי לפני חתונה

ייעוץ זוגי לפני חתונה – מה כדאי לדעת בתחום?

קודם כל, חשוב לזכור כי אומנם אירוע החתונה נתפס לרוב כאירוע מיוחד ומרגש, המסמל התחלה חדשה, אך יש לזכור כי מאחורי הקלעים מסתתרים לא מעט מתחים וחיכוכים בין בני הזוג והמשפחות שלהם. לא פעם ניתן לשמוע על ריבים וקונפליקטים הנובעים כתוצאה מהפקת האירוע, החל מאי הסכמה על מקומות הישיבה בחתונה ועד להתנהלות הכללית בין שתי המשפחות ואפילו אצל מי עושים את ליל הסדר הראשון לאחר החתונה. לכן על מנת להימנע מחיכוכים מיותרים, מומלץ לגשת למטפל מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום. ייעוץ זוגי לפני חתונה יכול לסייע לכל זוג להפיג את הפחדים, החרדות, המתחים והכעסים, העלולים להצטבר כתוצאה מתכנון האירוע. יש לזכור כי לא פעם בני הזוג עלולים לפרש לא נכון את ההתנהגות של הפרטנר שלהם, דבר שעלול לעורר אצלם רגשות של כעס, עצב, אכזבה וכדומה. באמצעות טיפול זוגי ניתן לייצר תקשורת טובה יותר בין בני הזוג ולשנות הרגלים ודפוסי חשיבה מזיקים.

ייעוץ זוגי לפני נישואין – למי זה יכול להתאים?

ייעוץ זוגי לפני נישואין יכול להתאים לכל זוג, הסובל מתחושות של מתח, כעס, עצב או חרדה לפני החתונה. באמצעות ייעוץ מקצועי ואיכותי ניתן ללמוד כיצד לתקשר עם בן או בת הזוג בצורה יעילה יותר וכיצד להימנע מפרשנות שגויה או מהנחות מוטעות לגבי הפרטנר שלכם. באמצעות הבנה נכונה יותר של המצב ניתן ליצור שיח בריא ומעצים בין בני הזוג, אשר יאפשר לשני הצדדים להתמודד בצורה טובה ובריאה יותר עם הרגשות שלהם. מעבר לכך, כדאי לזכור כי במידה וקיים מתח או חוסר אמון מסוים בין בני הזוג, חשוב לגשת לייעוץ זוגי לפני החתונה, על מנת ליישר את ההדורים. חשוב לזכור כי כל הבסיס של הקשר נבנה על אמון ותקשורת[אם ניתן להניח כאן את לוגו מעגל התקשורת שלי, זה יהיה מצויין] פתוחה בין בני הזוג, לכן אם אחד מבני הזוג מרגיש נתק, עצבות, תקשורת לקויה, ריחוק, כעס, אדישות או חוסר אמון העשוי להיות מורגש בקשר.

אנו בקליניקה של דני קור נשמח לספק לכם ייעוץ זוגי לפני חתונה. יש לזכור כי באמצעות טיפול מתאים, ניתן לפוגג את כל המתחים ולהחזיר\להקים\לבנות את התקשורת והאהבה בקשר שלכם. לפרטים נוספים, צרו קשר.