ייעוץ זוגי במרכז

אין ספק שזוגיות היא בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בחייו של כל אדם באשר הוא. לפיכך זוגיות מוצלחת ומשגשגת יכולה להוביל לצמיחה ולפריחה בכל תחומי החיים אך זוגיות כושלת עלולה להוביל למשבר אישי חמור. במציאות הישראלית העכשווית שבה אחד מכל שלושה זוגות עובר תהליך של גירושין, אין ספק שישנה חשיבות עליונה לעשות ככל האפשר על מנת להגן על הזוגיות הבריאה שסובלת מאיום ממשי על קיומה. לרוע המזל אחוזי הגירושין גבוהים יותר ככל שמתקרבים למרכז הארץ.

אילו מצבים מצריכים פנייה לייעוץ זוגי?

החיים היומיומיים במרכז מערימים על הזוגיות שפע של קשיים מסוגים שונים וזאת כיוון שאורח החיים המודרני במרכז הארץ (תל אביב) מאופיין באינטנסיביות, לחץ, רצון להפסיק כמה שיותר, שאיפות קרייריסטיות, מיעוט של חופשות וזמן פנוי או בקיצור – כל מה שיכול להרוס זוגיות שבתחילת הדרך נראתה מבטיחה.

לפיכך הייעוץ הזוגי מומלץ במיוחד עבור זוגות שסובלים משחיקה של הזוגיות, מאובדן התשוקה, משגרה משמימה ומחוסר אמונה בהמשך הדרך. בנוסף לכך, הייעוץ הזוגי מתאים עבור בני זוג שחווים משבר של ממש בזוגיות. יועץ זוגי במרכז יסייע במהלך מצבי משבר יכולים להתעורר בעקבות קשיים כלכליים, בעקבות התרחבות המשפחה והתנגשות בין העולמות והשקפות העולם של בני הזוג, בעקבות בגידה, חוסר נאמנות או חשד לבגידה ועוד.

ההמלצה הכללית היא לפנות לייעוץ זוגי בשלב מוקדם ככל האפשר ולא בשלבים המתקדמים של המשבר וזאת כיוון שכיום ידוע כי ככל שמשתהים בפנייה לייעוץ זוגי, כך הפערים מתרחבים והבעיות נהיות מאתגרות יותר את הטיפול הזוגי.

היתרון של ייעוץ זוגי במרכז

מעבר לכך תל אביב בפרט ואזור המרכז בכלל נחשב לנגיש מאוד עבור זוגות רבים ומעבר לכך שמדובר על אזור שבו שכיחות הגירושין גבוהה במיוחד יחסית לשאר אזורי הארץ, יש לציין טיפול זוגי במרכז והמטפלים הזוגיים שפועלים באזור המרכז מודעים היטב לקשיים היומיומיים שמהווים את מנת חלקם של תושבי המרכז.

לאור זאת במידה ואתם חווים קשיים בזוגיות ומעוניינים להתגבר על המשבר ולצאת יחד לדרך חדשה, זה הזמן להתעניין בייעוץ זוגי במרכז בכלל ובעיר תל אביב ויפה שעה אחת קודם.

איך ייעוץ זוגי יכול לתרום לזוגיות שלכם?

ייעוץ זוגי במרכז יכול לתרום לזוגיות של זוגות הנמצאים במשבר במגוון רחב ביותר של דרכים. בין היתר מדובר על הדרכים הבאות:

  • באמצעות טיפול זוגי בתל אביב כל אחד מבני הזוג יכול להבין את המקום ממנו מגיע הצד השני באופן לא שיפוטי ולא ביקורתי.
  • במהלך הייעוץ הזוגי ניתן לרכוש כלים חשובים שיסייעו לבני הזוג להתמודד עם המשבר הנוכחי בחיי הזוגיות שלהם וכן עם משברים עתידיים שעשויים להתעורר בין בני הזוג.
  • סביבת הטיפול הזוגי מהווה מקום בטוח שבו יכולים בני הזוג להביע את רגשותיהם מבלי לפחד מהתגובה של הצד השני תוך פריקה של התסכולים ושיתוף הקשיים ההדדיים במטרה לנקות את השטח מכל האלמנטים המפריעים ליצירת תקשורת איכותית ואוהבת.
  • ייעוץ זוגי מוביל לחיזוק של הקשר ולהתייצבות של המערכת הזוגית.
  • באמצעות הטיפול הזוגי ובאמצעות מטפל זוגי מקצועי ניתן להצית מחדש את אש האהבה ולהתאהב זה בזו וזו בזה בשנית.