החששות שעלולים לעלות לפני ייעוץ זוגי ואיך להתמודד איתם 

זוגות רבים בוחרים לפנות לייעוץ זוגי, במטרה לגשר על הפערים שנוצרו ביניהם. בחלק מהמקרים מדובר על זוגות הנמצאים בתחילת הדרך שלהם, לעומת זוגות אחרים, המחזיקים בוותק של עשרות שנים. יש לזכור כי לא לכולם פשוט לגשת לייעוץ זוגי, מאחר והדבר מצריך התמודדות עם לא מעט קשיים וחששות פנימיים. אנשים רבים מאמינים כי ייעוץ זוגי אינו מתאים להם, מאחר והם מסוגלים לטפל בכל הקשיים שלהם בצורה עצמאית. אך חשוב לזכור כי רק איש מקצוע יוכל לספק לכם את המיומנויות והכלים הדרושים לכם, על מנת לאתר את שורש הבעיה ולייצר דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות חדשים.

אנו בקליניקה של דני קור יועץ זוגי נשמח לספק לכם ייעוץ זוגי ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לסייע לכם להתמודד עם החששות השונים, שעולים לפני הייעוץ ובמהלכו וכמובן להעניק לכם את כל הכלים הדרושים לכם, במטרה לשפר את איכות וחוזק הקשר.

החששות שעלולים לעלות לפני ייעוץ זוגי ואיך להתמודד איתם

החששות שעלולים לעלות לפני ייעוץ זוגי – נעים להכיר!

חלק ניכר מהזוגות מתקשים להגיע לייעוץ זוגי, למרות שהם סובלים מלא מעט מריבות, כעסים, טינה ומצבים לא נעימים בזוגיות שלהם. רבים מאמינים כי הם מסוגלים לטפל במצב בצורה עצמאית, וכי אין להם שום צורך באיש מקצוע שיסייע להם. כמו כן, רבים חוששים מהמחיר הכלכלי, מאחר ולא כל אחד יכול להרגיש בנוח לשלם מאות שקלים על ייעוץ זוגי, כאשר ישנו חשש כי הייעוץ כלל לא יועיל להם. מעבר לכך, ישנם אנשים המאמינים בתוך תוכם כי לא ניתן כבר להציל את הקשר, לכן אין שום צורך לגשת לייעוץ זוגי ולבזבז זמן וכסף על תהליך לא חיוני. בנוסף, יש לזכור כי חלק גדול מהאנשים חושש כי המטפל יעדיף את הגרסה של בן או בת הזוג שלהם, דבר שיגרום להם להרגיש מבודדים ולא רצויים. 

ייעוץ זוגי והדרך האולטימטיבית להתמודד עם חששות

חשוב להדגיש כי רוב האנשים חווים תחושת דאגה, מתח, אי נוחות וחשש לפני ייעוץ זוגי. מדובר על תגובה טבעית ולגיטימית לחלוטין, מאחר ולא כולם מרגישים בנוח לשפוך את כל הכביסה המלוכלכת שלהם על שולחן המטפל. אנשים רבים רגילים לפתור את הבעיות שלהם בצורה עצמאית, לכן אין זה מפתיע כי כל המעמד עלול להביך אותם. אך חשוב לזכור כי הדרך היעילה ביותר לחזק את הקשר ולטפל בבעיות שונות, הצצות במהלך הדרך, היא באמצעות הקפדה על תקשורת פתוחה וכנה, יכולת להכיל את הצד השני וכמובן מודעות לצרכים ולרצונות של הפרטנר שלכם. באמצעות ייעוץ זוגי תוכלו ללמוד את כל הכלים הדרושים לכם, במטרה לשנות התנהגות הרסנית וללמוד דפוסי התנהגות חדשים ויעילים יותר.

אנו בקליניקה של דני קור יועץ זוגי נשמח לספק לכם ייעוץ זוגי, המותאם באופן ספציפי לקשיים ולחששות שלכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.