על תהליך הייעוץ הזוגי

מרחב זוגי, מרחב אישי, מעגל דינאמי חיובי, תקשורת נכונה ובריאה הן יסודות הזוגיות אותן אני מביא לייעוץ. שמתי לעצמי כמטרה, בעזרתכם, לראות את הטוב, לבחור את הנכון לכם, לילדים שלכם, לבני הזוג שלכם, לעצמכם.

אני מאמין שזוגיות נועדה להיות, דינאמית, בונה ומעצימה, זוגיות של מרחב אישי המתווה את המרחב הזוגי. זוגיות המגיעה ממקום של תקשורת טובה, אמון, שיתוף פעולה, אהבה, וחברות. זוגיות היא הפריה, תהליך שדורש הבנה, זוגיות היא תהליך.

שנים רבות אנשים מחפשים צדק ומבקשים שאחרים יכירו באמת שמצאו. מול האמת האישית נמצאת האמת של האחר, ובמקרים רבים האמת של בן הזוג. אותה עמדה שלו/ה תחשב למרגיזה ולעיתים מקוממת. “מדוע הוא אינו רואה את הדברים נכון? מדוע הוא מתעקש לפעול נגדי? מדוע הוא לא מבין אותי?” תחושות ומצבים אלו מובילים למאבקים.

מנסיוני עם הרבה זוגות, אני יודע שכאשר בני זוג רבים, הם נראים להוטים להוציא לאור את האמת האישית והפנימית שמנחה אותם במלחמתם.

מתוך תסכול, מצוקה מתמשכת ומתוך תחושה ששיחה פשוטה סופה להסתיים במאבק יום יומי שהופך לשגרה, בני זוג אלו יבחרו להיות “הלוחמים המוכים”. לדבר פחות, להיפגש פחות, לתקשר פחות, כי הרי התוצאה כבר ידועה מראש.

האם זה פשוט? לא. האם זה אפשרי? בהחלט כן! בשביל זה אני כאן, רותם את כל הידע והניסיון שלי למענכם ולטובתכם. הצטרפו אליי לתהליך ייעוץ זוגי, אישי, אחד מול השני, אחד ליד השנייה, כי להיות יחד זה להיות בטוב.

בואו לבנות תהליך. בכמה פגישות הנערכות פעם או פעמיים בשבוע, נוכל להגיע לתוצאות מרשימות ולהתקדמות גדולה. אתם חייבים את זה לעצמכם, למשפחה, לילדים!

כיועץ זוגי, אני מכיר היטב את הדינאמיקה הזו. כחלק מתהליך ייעוץ זוגי, במהלך פגישות הייעוץ אני מבקש מכל אחד מכם להקשיב לצדק של האחר, מבקש מכם להיות רודפי צדק. לא הצדק האישי שלכם! אלא הצדק של זה שאתם חולקים אתו את חייכם!

משזה יושג, יפסיק בן זוגכם לחפש את הצדק שלו, ירגיש שבע ורגוע, וסוף סוף יתפנה להבין את הצדק שלכם. כאשר כל אחד מבני הזוג משנס מותניו ואוסף את כל כוחותיו שמשימה זו תצליח, הזוגיות תצמח. כאשר השניים יחדיו רודפים את הצדק של האדם החשוב להם מכל, נקבל את פריחת האביב של אותה הזוגיות.