מרגישים שבן\בת הזוג משקרים – איך תדעו ומה אפשר לעשות?

לא מעט אנשים מרגישים כי בן או בת הזוג משקרים להם, אך אין להם מושג כיצד להתעמת איתם בנושא. מדובר כמובן על מצב לא פשוט, מאחר וכל המהות של זוגיות בריאה היא תקשורת פתוחה ויכולת להאמין ולבטוח בפרטנר שלכם.

אך במידה והצד השני מסתיר מכם מידע או אינו נוהג בכנות, כדאי להתמודד עם הסיטואציה, במטרה להציל את הקשר ולשפר את היחסים.

ההמלצה הכללית היא לפנות למטפל זוגי מקצועי ומנוסה, שיוכל לסייע לכם לגשר על הפערים שנוצרו ביניכם.

אנו בקליניקה של דני קור נשמח לסייע לכם להתמודד עם כל האתגרים והקשיים, העלולים לצוץ במהלך החיים הזוגיים. דני קור הינו יועץ זוגי ומגשר, בעל ניסיון של  שנים, וותק וניסיון בתחום.

מה ניתן לעשות אם חושדים כי בן או בת הזוג משקרים לכם?

קודם כל, חשוב לזכור כי כולנו בני אדםאי אמירת אמת אועיגול פינות“, שקר לבן וכדומה ולא תמיד טורחים לספק את כל המידע. בחלק מהמקרים מדובר על הרצון להגן על בן או בת הזוג, מפני חדשות לא נעימות.

למשל, במקרה של פיטורין מהעבודה, בשורה לא נעימה, מצב כלכליחלק מהאנשים לא מרגישים בנוח לשתף בכך את בני הזוג שלהם, מאחר והדבר מביך אותם.

במקרים אחרים, אנשים יכולים להשמיט עובדות מסוימות, על מנת למנוע מבן הזוג לקנא או להיפגע. כמובן שישנם אנשים שמשקרים על מנת להחליק סיטואציות לא נעימות או להסתיר מצבים בעייתיים, העלולים לערער את היציבות של הקשר.

על מנת להתמודד עם המצב, חשוב לנסות לשמור על תקשורת פתוחה ומקרבת, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבין את המצב ולפתור אותו בצורה היעילה ביותר.

במקרים של מתחים וריבים תכופים בין בני הזוג, מומלץ לפנות לייעוץ זוגי, במטרה לאפשר לעצמכם לגשר על הפערים ולמצוא מחדש את היכולת לתקשר בצורה כנה, פתוחה וישירה.

מרגישים שבן/בת הזוג משקרים לכם? זה הזמן לפנות לטיפול זוגימרגישים שבן\בת הזוג משקרים - איך תדעו ומה אפשר לעשות?

לא מעט אנשים חוששים מטיפול זוגי, מאחר ולדעתם מדובר על בזבוז של זמן וכסף.

רבים מאמינים כי הם מסוגלים לפתור את כל הבעיות שלהם בצורה עצמאית, אך למעשה אין זה כך. הרבה יותר פשוט לראות את הדינאמיקה הזוגית מהצד, מאשר לנסות להבין את הבעיה, כאשר עומדים בעין הסערה.

לכן ההמלצה הכללית היא לפנות למטפל זוגי מקצועי ומנוסה, שיוכל לסייע לכם ליצור מרחב בטוח לתקשורת פתוחה ומקרבת.

בצורה כזאת ניתן לעמת את בן או בת הזוג עם החששות או החשדות שלכם, ללא שום צורך להתחיל בריב או להכניס את הצד השני למגננה.

באמצעות תקשורת פתוחה וישירה ניתן להבין מהן הסיבות לשקרים בין בני זוג, מה גרם למתח שנוצר ביניכם וכיצד ניתן להימנע מכך בהמשך הדרך

אנו בקליניקה של דני קור נשמח לסייע ולייעץ לכם, לצורך התמודדות עם שקרים וסיטואציות לא נעימות בפן הזוגי. למידע נוסף, צרו קשר.